Девојка Секојдневен Долго Поврзана Пролет лето Обичните Жени сонце заштитна облека Големина на Облека, Модни Slub предиво Солидна боја shawl B73
Ново

Девојка Секојдневен Долго Поврзана Пролет лето Обичните Жени сонце заштитна облека Големина на Облека, Модни Slub предиво Солидна

DEN 587.00
DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


Име на производ : Девојка Секојдневен Долго Поврзана Пролет лето Обичните Жени сонце заштитна облека Големина на Облека, Модни Slub предиво Солидна боја shawl B73
YAGENZ бренд ви благодарам многу, Многу среќен да ја примите вашата пофалба, ви Благодариме за вашата поддршка. Среќно со нетрпение очекувам да вашата следна посета

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Тип:
Широк-waisted
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Затворање Тип:
Отворете Бод
Број На Модел На:
Девојка Секојдневен Долго Сплетам
Декорација:
Spliced
Бренд Име:
YAGENZ

Избор на купувачот