100pcs diy USB-3.1 Заварување Машки џек Приклучок USB 3.1 Тип C Connector со PCB Одбор Приклучоци за Android
Ново

100pcs diy USB-3.1 Заварување Машки џек Приклучок USB 3.1 Тип C Connector со PCB Одбор Приклучоци за Android

DEN 2583.00
DEN 2870.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
CY
Број На Модел На:
АД-016
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Избор на купувачот