Holographic Ласерски Темно Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM Големина
Ново

Holographic Ласерски Темно Сина Боја Насмевка Лице Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting полски 6MM

DEN 408.00

Во форма достапна за нарачката

Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Голем сјај цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат такса
2. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака

1. Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Или не,ве молам, точно пред исплата. прифати Т/T,Western Union ,Paypal и останатите, ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел. добредојдовте OEM наредби Царинската Пакување на располагање,Слободни царински Лого. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail Во рок од 1-3 работен ден по уплатата завршен примени. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања и понуди најдобра услуга. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДИ ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да бара помош.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката. Ви благодариме за вашиот вид соработка. O(∩_∩) O~
1. ако е оштетен или не е она што го наредил,да бара пост за статистика за да се обезбеди службена исправа,особено на барање барање хартија . За сите купувања на $150 и над еден-време,со цел ќе се испраќаат преку повеќе брзо express е бесплатна
2. (ПС : ПРОЗОРЦИ&DHL брзо брод ве молиме контактирајте со нас слободно пред одбивање парцела).TCA709 Holographic Ласерски Темно Сина Боја Насмевка Лицето Форма 6 MM Големина Сјај за нокти сјајот помине уметност украси шминка facepainting лак на ноктите гел и DIY украси -Обликот : насмевка лице -Size : 6 MM -Боја : Ласерски Темно Сина Боја -Количина : 1 Торба -Пакување Тежина : Abt. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем. Ако не им се допаѓаат навидум долго превозот време, ве молиме да не го купи предмети. Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ајде една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . Или ако ви треба повеќе брза испорака,само ве молиме контактирајте со нас. Најдобар квалитет, Најдобра цена,Фабрика директни снабдување .Сакаат ќе може да го разбере.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Genarally,стоката ќе пристигне во yourside околу 15-50 дена .Но, откако ќе купување ,ние ќе се обидеме да испратите наредби за што ПОБРЗО. Ние не сакате да се добие негативна или неутрална или слабо НСД резултат само затоа што на превозот време.Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Ако не сте задоволни со стоки ќе нареди,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.(Ние не ќе биде одговорен за двете). За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празник Кина). Отворете парцела во поштата или во пост човек е присуство.Добредојдовте да контактирате со нас.

Главните својства

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
домашно милениче
НЕТО-WT.:
50g/200g/500g
Количина:
1 торба
Бренд Име:
Binvon
Број На Модел На:
TCA709

Избор на купувачот