KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35346 Тигар-тип кочија на иницијалниот тип на надградба на гравирање парчиња (Долго 6252/6600)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35346 Тигар-тип кочија на иницијалниот тип на надградба на гравирање парчиња (Долго 6252/6600)

DEN 2046.24

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот