Браун Leatherette Хартија Прстен Pendant Алка Хривнија Синџир Ѓердан Екран Зачувување Кутија За Накит Сметководствена Сомот Flocked За Трофеи
Ново

Браун Leatherette Хартија Прстен Pendant Алка Хривнија Синџир Ѓердан Екран Зачувување Кутија За Накит Сметководствена Сомот Flocked

DEN 99.00
DEN 104.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
WJ
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
WJ-170621-1
Објектот Висина:
3.7cm
Објектот Должина:
9cm
Објектот Тежина:
80g
Објектот Ширина:
8.6cm
Производ Карактеристики:
Leatherette Хартија,Браун
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Избор на купувачот