СОПИРАЧКИ 3D Дијамант Сликарство крстот бод бел крин Diy Дијамант Везови круг Целосна Мозаик Стил За Дневна Соба занаети дома декор
Ново

СОПИРАЧКИ 3D Дијамант Сликарство крстот бод бел крин Diy Дијамант Везови круг Целосна Мозаик Стил За Дневна Соба занаети дома

DEN 770.00
DEN 1100.16

Во форма достапна за нарачката


Дијамант Везови
Добредојдовте на СОПИРАЧКИ официјалната Продавница
Добро пожаловать в СОПИРАЧКИ Официальный магазин
СОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајн
Дијамант слика е дело на уметноста, со декоративен ефект,Дијамант сликата е едноставна и лесно може да ја заврши
DIY производ Дијамант сликарство производен метод е многу едноставен, погодна за луѓе од различни возрасти да се направи. Децата може да се користи на дијамант слика да се развие интелигенција. Младите луѓе може да се посветам на интерес, олеснување на стресот, се развие размислување. Стариот човек може да се посветам на хоби и поминуваат време Дијамант сликарство процесот на производство е едноставна, во следниве детали ќе бидат дијамант сликарство процес на производство,не грижете се,тоа е многу лесно. Ние обезбедуваме на клиентите со бесплатен транспорт и квалитет на производите За стари клиенти да обезбеди повеќе попусти и брзо логистика Ако клиентот избира повеќе производи, ние ќе ви обезбеди комерцијална курир и трговија на големо цена како што курирската служба DHL Уживајте во вашиот среќен шопинг платно големина : 90*40cm,120*50cm,150*60см големина на слика : 82*32cm,112*42cm,142*52cm
Ние се продаваат на добри производи, квалитет, преку строга проверка, ние секогаш го избере најдобриот вежба и платно за најдобрите клиенти, ние знаеме дека клиентите заврши на фина работа е многу тешко, СОПИРАЧКИ волја за вашиот работи изберете парична Казна материјал, ќе биде вашиот совршен работи на партнери, ви Благодариме за вашата поддршка за СОПИРАЧКИ !!!
Бренд име : СОПИРАЧКИ
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант тип : Рубикова Коцка Круг Дијамант & Посебен облик на Дијамант
За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај,
Празници и сл причина,понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи.
Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено,
контактирајте со нас веднаш,ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
За Item & Нас :
ПАКУВАЊЕ ЌЕ БИДАТ МАЛКУ РАЗЛИЧНИ, БИДЕЈЌИ ТОА Е АЖУРИРАНО ОД ПАКУВАЊЕ НА ПАЗАРОТ, НО НИЕ ГАРАНТИРАМЕ ЗА КВАЛИТЕТОТ НА ПРОИЗВОДОТ. Нашите производи се фабрички директна продажба, со ниски трошоци за продажба. Нашите производи се обединети пакување. Ние пакет со Меур подлога. Ве молиме да се увери дека тоа е безбедно. По долги транспорт, Понекогаш може да биде мало пати, Вие само треба да лежи рамно платно, Стискаш на четири страни со нешто што за извесно време, Или да го пополните дијамант, тоа ќе стане рамен. Ако не може да се прифатат мал навремено, ве молиме цел претпазливи, ви благодарам. Клиентите Задоволително : Ние се страстни за нашите производи и ние се грижиме за вас.

Главните својства

Големина:
90x40cm, 120X50cm, 150X60cm
Стил:
Европа
Форма:
Во комбинација
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
СОПИРАЧКИ
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Завршување:
Недовршени,Треба youself рачно изработени
детали:
Делумно Дијамант на слика
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Дијамант форма:
Магијата коцка полн Круг Дијамант
Рамка:
NO
Надворешното Пакување:
Меур подлога
Pasting Област:
Целосна

Избор на купувачот