Лотос Цвет Ѕид Налепница 3D Убава Лотос Цвет Ѕид Decal DIY Кинески Стил Лотос Цвет Позадина F40
Ново

Лотос Цвет Ѕид Налепница 3D Убава Лотос Цвет Ѕид Decal DIY Кинески Стил Лотос Цвет Позадина F40

DEN 1091.00
DEN 1148.16

Во форма достапна за нарачката


боја :
Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, 2 бои (1 боја за лотос и 1 за листот и Кинески знаци), или ние ќе го направат вашиот налепница во стандардната боја.
стандардната боја : црна и портокалова
производ големина : Големина 1 : 84cm широк x 79cm висока (или 33"широк x 31"висок) Size 2 : 127cm широк x 119cm висока (или 50"широк x 47"висок)
пакет листата :
-1 сет на лотос цвет ѕид налепница
-јас nstruction
[објект слики]

Главните својства

Големина:
84 x 79cm, 127 x 119cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
F40
Тема:
Растенијата
Материјал:
Винил
is_customized:
yes
боја:
црна, бела, златна, сина, жолта, црвена, зелена,
Материјал:
Винил
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Година:
2017
Тема:
лотос цвет ѕид налепница, убава лотос цвет ѕид decals
Употреба:
украсување лотос цвет ѕид уметност налепница
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид налепници
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба, канцеларија

Избор на купувачот