2017 Нови Пристигне Жени Секси Чипка Nightgown Памук Nightdress Водат Bodycon Мини Фустан Sleepwear Секси Долна Облека Nightwear
Ново

2017 Нови Пристигне Жени Секси Чипка Nightgown Памук Nightdress Водат Bodycon Мини Фустан Sleepwear Секси Долна Облека Nightwear

DEN 173.00
DEN 181.92

Во форма достапна за нарачката


Производ : H o t S exy долна Облека Теди . Материјал : Spandex + Најлон Боја : Црна/Виолетова Големина : Една Големина на Пакет : 1x теди 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.


Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Број На Модел На:
XCE615
Декорација:
Лак
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Ткаенина Тип:
Чипка

Избор на купувачот