Топла Продажба на Дигитални Пура Humidor Hygrometer Термометар Круг Црно Лице Црна Нови R08 Капка брод
Ново

Топла Продажба на Дигитални Пура Humidor Hygrometer Термометар Круг Црно Лице Црна Нови R08 Капка брод

DEN 102.24

Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет на Овој производ се прикаже вредност со LCD Embeded instllation Мерен Опсег : Температура -50 степен-+70degree(-58 Fahrenheit-+158 Fahrenheit) Влажност 10%-99%RH Мерење на Точност : Температура ±1 степен(±2 Fahrenheit) Влажност ±5%RH Резолуција на Екранот : Температура 0.1 степен(0.2 Фаренхајтови) Влажност 1%RH Оперативен Напон : 1.5 V, едно копче мобилен големина LR44(Не се вклучени) Димензија (Кол.*Дебела) : 4.5 х 1,5 см/1.77"x0.59"(приближно) LCD Дијаметар : околу 2,6 cm/1.02" Боја : Црна Количина : 1 компјутер
Забелешка : ве Молиме овозможи 0-2mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
пакет содржи : 1 x Температура Влажност Метар
0302

Главните својства

Бренд Име:
Shanwen
Стил:
Стои и на Ѕидот Виси
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Копчето Батеријата
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
70°C - 99°C
Употреба:
Внатрешна
Теорија:
температурата контролер
Број На Модел На:
1A80302

Избор на купувачот