Чонгкинг Квалитет! Поврзување Прачка/Conrod Assy за 190F/GX420/192F 420CC 04 Удар Мали Бензински Мотор,7KW~8KW Gnerator Делови
Ново

Чонгкинг Квалитет! Поврзување Прачка/Conrod Assy за 190F/GX420/192F 420CC 04 Удар Мали Бензински Мотор,7KW~8KW Gnerator Делови

DEN 936.00

Во форма достапна за нарачката

Чонгкинг Квалитет! Поврзување Прачка/Conrod Assy за 190 F/GX420/192 F 420 CC 04 Удар Мали Бензински Мотор,7 KW~8 KW Gnerator Делови
Погоден Генератор/Модел на Моторот : се Вклопува 190 F/GX420/192 F
Ние сме обезбедување на целосна палета на резервни делови за GX420,190 F/192 F Бензински Мотор, вклучувајќи ги, crankcase, carburetor, цилиндар на главата, вентили, палење серпентина, покривање на цилиндар на главата, клипот, клипот прстен, camshaft, масло dipsitck, моторот за вклучување/исклучување на уредот, резервоарот за гориво, petcock, лого, crankcase страна маска, одвратна стартер, електрични стартер мотор, flywheel, гувернерот брзина опрема, контролен, извори и др.

Главните својства

Број На Модел На:
190F/GX420/192F
is_customized:
Yes
квалитет:
ОЕМ квалитет

Избор на купувачот

EA08A
Ново
EA08A
Во форма достапна за нарачката
DEN 4368.00
Класификација на производот: