Романтични Замокот Услуги И Подароци Бебе Туш Домот, Бели Луксузни Декорација Ласерски Сече Партија Свадба Хартија Бонбони Кутија За Гости
Ново

Романтични Замокот Услуги И Подароци Бебе Туш Домот, Бели Луксузни Декорација Ласерски Сече Партија Свадба Хартија Бонбони Кутија

DEN 943.00
DEN 1884.96

Во форма достапна за нарачката


Пакет : 50 поставување на свадба бонбони кутија,чоколада и други декоративни предмети што не се вклучени
Големина : 75*105*38mm,грешка од 1-2cm,погоден за 5-8pcs на Apine Бонбони
Напомена : боја може да биде од мала разлика поради различни прикази.

Главните својства

Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Цвет,Полна Боја,Архитектура,Љубовници
Материјал:
Картон
Број На Модел На:
WWC15055
Бренд Име:
Wishmade
Објектот:
Романтична Свадба Подарок Кутија
боја:
Бела
Стил:
Романтични
Клиенти:
невестата,свадба
Примена:
свадба,партијата,
Функција:
свадба бонбони кутија,бонбони торба
Земја на потекло:
Кина
Функција:
бела романтични,злато бонбони кутија
Outlook:
злато боја златна боја свадба хартија бонбони кутија

Избор на купувачот