D48x10mm со дупка спасување магнети ретки земјата постојана Neodymium тенџере магнет
Ново

D48x10mm со дупка спасување магнети ретки земјата постојана Neodymium тенџере магнет

DEN 601.92

Во форма достапна за нарачката


560544771758947 Состојба : сосема нов Облик : тркалезна Димензија : D48mmx10mm Дупка 9-17 напишал.6 mm, Толеранција : +-0.1 mm Материјал : Neodymium Магнети за Сертификација : Ro HS помина
Макс Магнет Сила : 48kg во теорија

Главните својства

Обликот:
Стап
Примена:
Индустриски Магнет
Тип:
Постојано
Бренд Име:
SUPERMAGNET
Композитни:
ретки земјата магнет

Избор на купувачот