KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0145 Пантер Б-тип со KwK42 L / 70 7.5 cm метал барел (општо)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VBS0145 Пантер Б-тип со KwK42 L / 70 7.5 cm метал барел (општо)

DEN 1909.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот