27T Заби Мотор Опрема За 540 Мотор За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/18 Wltoys A959 A969 A979 K929 27 Заб A580044
Ново

27T Заби Мотор Опрема За 540 Мотор За Рк Хоби Модел на Автомобил 1/18 Wltoys A959 A969 A979 K929 27 Заб A580044

DEN 118.00
DEN 211.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте На RCAWD
27 T мотор опрема за надградба на 540 моторни посилни моќ
Материјал : железо, челик или
За : 1/18 Wltoys A959 A969 A979 K929

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
A580044
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Материјал:
Метал
Бренд Име:
RCAWD
Алатка Материјали:
мотор менувач
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
мотор менувач

Избор на купувачот