Go2linK Нови Оригинални Меркур Паричникот Стојат Флип Случај за Samsung Галакси S6 S7 S8 Плус Животинска Кожа Телефон Додатоци Покрие Кеси
Ново

Go2linK Нови Оригинални Меркур Паричникот Стојат Флип Случај за Samsung Галакси S6 S7 S8 Плус Животинска Кожа Телефон Додатоци

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Опис Go2lin K Нови Оригинални Меркур Паричникот Стојат Флип Случај за Samsung Галакси S6 S7 S8 Плус Животинска Кожа Телефон Додатоци Покрие Кеси
Карактеристики Нов дизајн со мулти-боја стил компатибилен на Samsung Galaxy S6,S6 Работ, S7, S7 Работ, S8, S8 Плус SHOCKPROOF, Dustproof & АНТИ-НУЛА : Напредни материјали TPU за заштита од капки и воскресна beveled работ држи вашиот екран осетлив на допир и камера безбедно
Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон со стојат функција.
Посебно осветлување масло позлатен, многу убава и резерви дупка на прашка и со магнетна брава .
Двојно матирано технологија, анти се лизга и sweatproof
Паричникот стојат телефон случај Покрие ви дава мобилен телефон 360° целиот заштита со четири агол завиткување
ПАКУВАЊЕ &ИСПОРАКА
Внатрешниот пакет : со посебен поли торба
Надворешниот пакет : од меур торба
Двојна заштита за да се обезбеди 100% сигурност за време на транспортот
Ние, исто така, може да се обезбеди пакет на вашиот избор.
Брод од страна на : Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Воздух Mail,4 PX, Yanwen, Aliexpress Штедење, Fedex,DHL,UPS-от,или Shunfeng.
Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", "Yanwen Економски Пакет" и Др. ,, кој не може да биде песна откако пратката лево Кина. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или други регистрирани воздухопловната, и да додадете на пари за следење .
ГАРАНЦИЈА :
Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го на вашиот цена на испорака задолжен во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Колку долго трае цел се?
Нормално Стоки испратени во 5working дена по добивањето на плаќање и пристигна клиенти за 15-60days зависи од превозот модел.
2,Она што е по продажба на услуги?
Ако кој било проблем да предизвика од наша страна,ние сигурно ќе им помогне на клиентите да се реши thes проблеми,наплата на пари, или ја стоки или други начини.
3, Какви видови на shippment метод да се направи?
Кина Пост Обичен Мал Пакет, Кина Пост Воздух Mail, Yanwen, 4 PX, Aliexpress Штедење, Fedex,DHL,UPS-от,или Shunfeng, итн.
4,Што е начинот на плаќање?
Paypal,Western union,БОЦ банка.

Главните својства

Материјал:
За Samsung S6, За Samsung S6Edge, За Samsung S7, За Samsung S7Edge, За Samsung S8, За Samsung S8Plus
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S6 работ,Галакси S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
Go2linK
Големина:
150*80*15mm
Мало Пакет:
No
дизајн:
Животно,Слатки,Шарени,Апстракт
Карактеристики:
Лесното масло врежана
Компатибилен Бренд:
Samsung
Материјал:
TPU Кожа со Осветлување Масло Врежана
Погоден за:
Samsung S6 S6Edge, S7 S7Edge, S8 S8Plus
боја:
Лав, волкот, був итн..10 модели е по избор
анти удар:
Yes
Потпирачот:
Yes
случај стил:
Животински и Растителни Шема
картичка:
Yes
Површински Третман:
Ligting масло позлатен
Предмет Бр.:
CLDTK-TPUMB-S6 7 8

Избор на купувачот