Преносни Накит Тркалаат Торба Види Количка за Патување Складирање Ѓердан Pendant Прикажува Задржете Црн Сомот 76*30CM
Ново

Преносни Накит Тркалаат Торба Види Количка за Патување Складирање Ѓердан Pendant Прикажува Задржете Црн Сомот 76*30CM

DEN 856.80

Во форма достапна за нарачката

Преносни Накит Тркалаат Торба Види Количка за Патување Складирање Ѓердан Pendant Прикажува Задржете Црн Сомот 76*30 CM
Опис : Види Ѓердан Складирање Торба
Големина : отворена 76cm*30cm (30" *12")
затворена( приближно) : 30cm * 13cm (12" * 4.12")
Боја : црно кадифе;
Нето. Тежина : 0.3 KG
Пакет : 1pcs
Забелешка : Вашиот сте во потрага за еден сосема нов изглед се тркалаат во црно кадифе. Има 15 wathes или нараквици . ТОА Е ФАНТА STIC СЕ ЗА ВАС ПАТУВААТ МАРКЕТИНГ ИЛИ ATTANDING НАКИТ ШОУ!

Главните својства

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Ткаенини
Број На Модел На:
ТЦ-171008
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
12cm
Производ Карактеристики:
Свитлива
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
MPN:
Сомот
Земја/Регион на Производство:
Кина

Избор на купувачот