KNL ХОБИ Vogager Модел PE35316 Број 1 Б-тип на шасија со крилата изменета со метални гравирање парчиња (змеј)
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35316 Број 1 Б-тип на шасија со крилата изменета со метални гравирање парчиња (змеј)

DEN 1567.68

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
светлината резервоар
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот