AE443 Мешавина Боја 100Pcs Легури на Метал Глеѓ Мачка Шарм Приврзоци 30x19mm
Ново

AE443 Мешавина Боја 100Pcs Легури на Метал Глеѓ Мачка Шарм Приврзоци 30x19mm

DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката


Кликнете Проверете Повеќе
Кога ќе се купи на повеќе од $110dollars. Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex. Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 5-9 дена,многу брзо!

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Број На Модел На:
AE
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
is_customized:
Yes

Избор на купувачот