KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35399 LAV-III TUA ракетен фрлач надградба метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35399 LAV-III TUA ракетен фрлач надградба метални делови гравирање

DEN 2581.92

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Возила со оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот