PMSIX Есен Зима Luxury Designer Сплит Кожа Жените Чанти Врежана Цвет Гроздобер Дами Торба Женски Tote P110024
Ново

PMSIX Есен Зима Luxury Designer Сплит Кожа Жените Чанти Врежана Цвет Гроздобер Дами Торба Женски Tote P110024

DEN 3623.00
DEN 6586.56

Во форма достапна за нарачката


Бренд : Pmsix
Материјал : Добиток сплит кожа(Вториот слој cowskin)
Боја : Црна
Нето тежина : 1.0 kg
Големина на : 21*31*15.5 см( H*L*D, 1cm=0.394 инчен,1inch=2.54 см )
Се справи со пад : 15cm
Рамо, рака должина на : 110-125cm Забелешки : 1,Таму можеби 1-3cm толеранција на грешка, поради различни мерни методи 2, Боја разлика постои меѓу набљудувачите на 3 компјутери, Различни серии поставата печатење можеби малку различни, ве молиме да се разбере

Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Декорација:
Цвеќиња,Цртан Филм За Печатење
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
Pmsix
Број На Модел На:
P110024
Обликот:
Hobos
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Флорални
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Избор на купувачот