Слатка Бел трговија на Големо 12pcs/многу 21*36mm Гроздобер Боја Метални Легури двострано Натприродни Шарм Накит Шарм D0734
Ново

Слатка Бел трговија на Големо 12pcs/многу 21*36mm Гроздобер Боја Метални Легури двострано Натприродни Шарм Накит Шарм D0734

DEN 225.00
DEN 249.60

Во форма достапна за нарачката

ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.54 см
Објектот Useage
Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети . Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
925 sterling silver шарм diy лебди lockets
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.
D0734
Објектот Количина
12 компјутери/многу
Објектот Материјали
Цинк легура
Објектот Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Злато
Објектот Околу Големина
21*36mm
Објектот Форма
Приврзоци Шарм
Мерка Конверзија
1cm=0.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Слатка Бел трговија на Големо 12pcs/многу 21*36mm Гроздобер Боја Метални Легури двострано Натприродни Шарм Накит Шарм D0734
Точка Бр.
копното. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".393 инчен 1 инч=2. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.

Главните својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
СЛАТКА БЕЛ
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
D0734
боја:
Антички Сребрен Антички бронза Злато црна
Количина :
12 компјутери/многу
Големина:
21*36mm
Една тежина:
7g
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура

Избор на купувачот