KNL ХОБИ Vogager Модел TE040 сцена со кофа да се трансформира парчиња стил 2
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел TE040 сцена со кофа да се трансформира парчиња стил 2

DEN 1294.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот