AE631 Мешавина Боја 20Pcs Легури на Метал Глеѓ Платно чевли Шарм Pendant 32x18mm
Ново

AE631 Мешавина Боја 20Pcs Легури на Метал Глеѓ Платно чевли Шарм Pendant 32x18mm

DEN 238.00
DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Кликнете Проверете Повеќе
Кога ќе се купи на повеќе од $110dollars. Ние ќе надградба на воздухопловната да EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex. Нема дополнителни такси,но вие ќе може да го добиете вашиот пакет рок од 5-9 дена,многу брзо!

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Број На Модел На:
AE
Шарм Тип:
Спорт
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм

Избор на купувачот