Најдобар Квалитет МИНИ DSG Читателот DQ200 + DQ250 Новата верзија DSG Менувачот Податоци за Читање/ Пишување Алатка За ФОЛКСВАГЕН /AUDI Бесплатен Превозот
Ново

Најдобар Квалитет МИНИ DSG Читателот DQ200 + DQ250 Новата верзија DSG Менувачот Податоци за Читање/ Пишување Алатка За ФОЛКСВАГЕН

DEN 4800.00

Во форма достапна за нарачката


Најдобар Квалитет МИНИ DSG Читателот DQ200 + DQ250 Новата верзија DSG Менувачот Податоци за Читање/ Пишување Алатка За "ФОЛКСВАГЕН" /AUDI Бесплатен Превозот
Функција:
1. Тоа се користи за Ауди и за "ФОЛКСВАГЕН" нови автомобили.
2. Поддржани Јазик : Англиски Само
3. Оперативен Систем Барање : WINDOWS XP Систем
4. Откако ќе го инсталирате софтверот, вие треба да направите е да ни испратите ID за активирање. во спротивно, тоа ќе се каже "Лиценца Истечен"
МИНИ DSG Читателот Опис :
Обично алатка за читање/пишување нови "ФОЛКСВАГЕН" /AUDI менувачот на податоци е неколку и многу скапо, сега ниската цена алатка доаѓа. Вие не треба отстрани еки од автомобил, само поврзете некои приклучокот на DSG ЕКИ, а потоа можете да го прочитате/напишете ги и зачувајте депонија да бин flie.МИНИ DSG читателот може да ги реши вашите audi / "фолксваген" менувачот грешка код проблем. Читаат и пишуваат во "ФОЛКСВАГЕН" / AUDI најновите dual-спојки DSG менувачот податоци.Се користи само за АУДИ и "фолксваген" нови автомобили по 2000 година.
Новододадена Возило Покриеност Листата :
За АУДИ Q7 БОШ GS19 11 1 MB
За AUDI RS6 БОШ GS19 2 MB
For AUDI S4 БОШ GS19 04 1 MB
За Daewoo Lacetti Denso v2
За Lotus Europa S Delco GMPT
За "Опел" Astra G Motorola GMPT E15
За "Опел" Astra J Delco 5[v1]
За "Опел" Astra J Delco 5[v2]
За "Опел" Astra J Delco 5[v4]
За "Опел" Insignia Delco 5[V2]
За "Опел" Insignia Delco 5[V3]
За "Опел" Speadster Motorola GMPT E15
За "Опел" Zafira Б Delco TP
За Опел Astra G Motorola GMPT E15
За Опел Astra J Denso v1
За Опел Insignia Denso
За Опел Zafira Motorola GMPT E15
Кабли За Поврзување :
За DQ200 :
За DQ250
Како Да Инсталирате МИНИ DSG Читателот?
Чекор 1 : Копија на софтвер на CD, ставете ги на вашиот локален диск.
Чекор 2 : Исклучите сите Мрежна Конекција, вклучувајќи : на локална конекција, безжична мрежна конекција и 1394 конекција.
Чекор 3 : Отворена МИНИ DSG Читателот папка, кликнете "стартувај мене прва регистрација записи", и windows скокачки дијалог со читање : Registry Editor, кликнете OK.

Главните својства

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Хардвер Верзија:
Најновата Верзија
Јазик:
Англиски
Верзија На Софтвер:
Најновата Верзија
Бренд Име:
Diagmall
Ажурирање На Софтвер:
Yes
функција 1:
Не Треба Отстрани ЕКИ
Карактеристика 2:
Треба да ни ги испратите на ПРОЕКТ за активирање
најновите:
МИНИ DSG Читателот DQ200 + DQ250
функција 3:
Со Специфична Инсталација Настава
Автомобил Производител:
За AUDI и фолксваген нови автомобили по 2000 година
Функција:
Читање/Пишување Менувачот Податоци
карактеристика 4:
МИНИ DSG Директни Shift Менувачот Податоци
Материјал Тип:
Силна Пластика & Најдобри Метал

Избор на купувачот