1 пар црни USB 3.0 Женски за Машки 90 лево + десен Агол Степен Адаптер кабел Спојка Приклучок за кабелот за напојување За Лаптоп и сл. 15cm
Ново

1 пар црни USB 3.0 Женски за Машки 90 лево + десен Агол Степен Адаптер кабел Спојка Приклучок за кабелот за напојување За Лаптоп

DEN 406.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!
Опис
USB 3.0 Машки да се Женски, лев Агол Адаптер кабел
Компатибилен со USB 2.0
агол : обично се користат за лево и право на лаптоп.
Целосна Должина : 15 см
Количина : 2 buc 1pc лево + 1pc право ( 1 pack )
нови и добар квалитет
Објектот се покаже како на следниве слики :
Превозот
1) Производот ќе биде предаден само откако ќе се прими целосната уплата,повеќето наредби брод во рок од 1-3 дена по уплатата примена (освен Одмор).
2) Ние брод објект како адреса, па ве молиме да ја проверите вашата адреса мора да бидат точни.
3) Предмети кои се испраќаат од Хонг Конг или Сингапур Воздух Пошта Поштенски Стапки од страна на Хонг Конг или Сингапур поштата, време на Испорака ве молиме прочитајте ја следнава табела
Земја/Регион Превозот време Совети УСА/ Германија Обично 10-32 работни дена Ако не можете да го добиете во 35-50 дена,
ве молиме контактирајте со нас!ние ќе
одговор во рок од 1-3 дена. Канада / шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 21-49 работни дена Европа( освен Италија ) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/ Русија Обично 21-55 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена
4) Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.
5) Сите предмети ќе се означени како подарок и ниска вредност за да се избегне данок и должност,но ние не се одговорни за наплаќаат данок како не намера.
Враќање & Наплата
Ние нема да ги прифати назад предмети, ако се физички оштетени или се користи.

Главните својства

Број На Модел На:
3.0

Избор на купувачот