KNL ХОБИ Ватикан VBS0193 ЈС-7 Сталин & rdquo; Тешки-должност кочија со метални пиштол стил 2
Ново

KNL ХОБИ Ватикан VBS0193 ЈС-7 Сталин & rdquo; Тешки-должност кочија со метални пиштол стил 2

DEN 2206.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот