10PCs/многу Нови За 8 Инчен IRBIS TZ881 TZ 881 Таблета екран на Допир Панел Digitizer Екран на Допир за Стакло Сензор Замена Бесплатен превозот
Ново

10PCs/многу Нови За 8 Инчен IRBIS TZ881 TZ 881 Таблета екран на Допир Панел Digitizer Екран на Допир за Стакло Сензор Замена

DEN 3100.80

Во форма достапна за нарачката


Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истата таблета модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 10 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Главните својства

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За IRBIS TZ-881 TZ 881
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг:
IRBIS TZ881 TZ 881 екран осетлив на допир

Избор на купувачот