KNL ХОБИ Vaja VBS0108 6 тешки камион тигар кралот Bao Shoujie бедем за пост-тип на метал барел (општо)
Ново

KNL ХОБИ Vaja VBS0108 6 тешки камион тигар кралот Bao Shoujie бедем за пост-тип на метал барел (општо)

DEN 2115.36

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
тешки резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот