010518 нова жешка жени чанта женски големи tote дама tassel торба
Ново

010518 нова жешка жени чанта женски големи tote дама tassel торба

DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Tassel
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Избор на купувачот