KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35078 LAV-25 & quot; Piranha & quot; Метални etch за возила со оклопни возила надградба
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35078 LAV-25 & quot; Piranha & quot; Метални etch за возила со оклопни возила надградба

DEN 1670.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Возила со оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот