2017 Најдобри Врвот Бренд Мода Спорт Серија Мажите се Види Тајмер Мулти-Функција Хронограф Вистинска Кожа Види Мажите relogio masculino
Ново

2017 Најдобри Врвот Бренд Мода Спорт Серија Мажите се Види Тајмер Мулти-Функција Хронограф Вистинска Кожа Види Мажите relogio

DEN 978.00
DEN 1918.56

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
2017 Врвот Бренд Најдобрите Модни Спортски Серија Мажите се Види Тајмер Мулти-Функција Хронограф Вистинска Кожа Види Мажите relogio masculino
Бренд : МИНИ ФОКУС
Предмет : 4368
Стил : Мажите се види
Карактеристики : Calendar екранот, мерењето и функција,Мулти-Функција Хронограф
Боја :
Blue blue 436801
Црна црна 436802
Кафе кафе 436803
Црна, сива 436804
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Престане Да Се Види,Да Се Заврши Календарот,Хронограф,Светлечки Раце,Авто Датум
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
21cm
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
4368
Движење:
Кварц
Бренд Име:
MINIFOCUS
Пол:
Мажи
Случај Дебелина:
12.1 mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex

Избор на купувачот