GSM 4G 3G мали морон антена OMNI автомобил антенски со 1.5 м кабел SMA машки конектор
Ново

GSM 4G 3G мали морон антена OMNI автомобил антенски со 1.5 м кабел SMA машки конектор

DEN 205.92

Во форма достапна за нарачката

GSM 4 G 3 G мали морон антена OMNI автомобил антенски со 1.5 м кабел SMA машки конектор
Тип : мал морон антена Фреквентен опсег : 3 G (1920-2170 Mhz) /GSM/GPRS (806-960/1710-1880 Mhz)/ 4 G (698-2700 Mhz) С В Р : Стекнат : 3 DB Текст отпорност : 50 ohms Кабел тип : RG174 Кабел должина : 1.5 метри или барање Конектор тип : SMA машки или барање морон база дијаметар : 30мм

Главните својства

Број На Модел На:
SD - ---13
Бренд Име:
DexMRtiC
Добивка:
3dB
текст отпорност:
50 Ohms
кабелот тип:
RG174

Избор на купувачот