CITALL 80292-СДА-A01 80292SDAA01 Бела Кабината Филтер за Воздух Одговара за Акура CSX ILX MDX RLX ZDX Хонда Граѓански Договор Одисеја Пилот CR-V
Ново

CITALL 80292-СДА-A01 80292SDAA01 Бела Кабината Филтер за Воздух Одговара за Акура CSX ILX MDX RLX ZDX Хонда Граѓански Договор

DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката

Бела Кабината Филтер за Воздух Одговара за Акура MDX RLX Хонда Спогодба Граѓански Одисеја Пилот 80292-СДА-A01 " Спецификација на Производот Состојба : 100% нови Боја : Бела Материјал : Филтер Крпа Големина : 23cm x 22.5 cm x 2.7 cm (L x W x H) Производителот Дел Број : 80292-СДА-A01 Осветленост Дел Број : 80292 SDAA01, 80292 SECA01, 80292-ДИК-A01, 80292-SDC-A01 Друг Дел Број : 80292 SWWG01, 80292 SWAA01, 80292 SDCA01, CF10134 Објект се вклучени : 1 x Кабината Филтер за Воздух Компатибилен Со :
Одговара за Акура CSX 2007-2011
Одговара за Акура ILX 2013-2014 година
Одговара за Акура MDX 2007-2008
Одговара за Акура MDX 2010-2015
Одговара за Акура RDX 2007-2015
Одговара за Акура РЛ 2005-2012
Одговара за Акура RLX База, Спорт Хибрид 2014-2015
Одговара за Акура TL / TSX 2004-2014
Одговара за Акура ZDX 2010-2013
Одговара за Хонда Спогодба 2003-2014
Одговара за Хонда Спогодба Crosstour 2010-2011
Одговара за Хонда Граѓанско / Ridgeline 2006-2014
Одговара за Хонда Crosstour 2012-2014
Одговара за Хонда CR-V (освен EXL Спорт Комунални 4-Врата) 2007-2014
Одговара за Хонда Одисеја 2005-2014
Одговара за Хонда Пилот 2009-2014
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински " Опис На Производот
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност. "Фото Шоу

Главните својства

Бренд Име:
CITALL
Име На Модел:
80292-СДА-A01 80292SDAA01
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
22.5cm
Објектот Висина:
2.7cm
Објектот Тежина:
0.176kg
Материјал Тип:
филтер платно
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Производителот Дел Број:
80292-СДА-A01
Осветленост Дел Број:
80292SDAA01,80292SECA01,80292-ДИК-A01
одговара 1:
за Акура MDX 2007 2008 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Се вклопат 2:
за Акура RDX 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Одговара 3:
за Акура TL 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Одговара 4:
За Акура ZDX 2010 2011 2012 2013
Одговара 5:
за Хонда Спогодба 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011-2014
Одговара 6:
за Хонда Граѓански 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Одговара 7:
за Хонда Crosstour 2012 2013 2014
Одговара 8:
за Хонда Одисеја 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014

Избор на купувачот