100PC 18mm Микс бубамара на Пластични Копчето backholes занает Бесплатен превозот PT01
Ново

100PC 18mm Микс бубамара на Пластични Копчето backholes занает Бесплатен превозот PT01

DEN 129.00
DEN 143.52

Во форма достапна за нарачката


Големина : 18mm околу
Боја : Како на сликата мешавина боја
Количина : 100pcs

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Бренд Име:
Edelweiss
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
Snap Копчето
Број На Модел На:
18 мм
Обликот:
Круг
Декорација:
Sequins
Стил:
Месо тело

Избор на купувачот