KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35310 Кина 99B главната битка резервоарот надградба на метал гравирање парчиња (ХОБИ ШЕФ)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел PE35310 Кина 99B главната битка резервоарот надградба на метал гравирање парчиња (ХОБИ ШЕФ)

DEN 1636.32

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Главната Битка Резервоарот
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот