40P Пет Бои 26AWG Рамен Кабел
Ново

40P Пет Бои 26AWG Рамен Кабел

DEN 96.00

Во форма достапна за нарачката

40 P Рамен Кабел во Пет Бои
Единечната Цена за 1 Метар 40 P 26 AWG Кабел
Виножито боја : Зелена, Жолта, Портокалова, Црвена и Сива
0.14mm2 26 AWG е погодна за лемење или конектори.
Продавница Информации : Ние сме посветени да се изгради !
Повеќе од 1000 предмети за 3 D печатач се достапни.
Ако ви треба повеќе предмети,ве Молиме контактирајте со нас онлајн или пратете E-mail на нас.
На freights ќе биде обвинет според вистинската тежина на вашите нарачки.
Ние ќе ги ажурира предмети секојдневието!

Главните својства

Број На Модел На:
E40P5C1M

Избор на купувачот