Воена Тактичка Airsoft Макбаскет Molle Радио Лов Воки Токи Торбичка Отворено Лов Торба J2
Ново

Воена Тактичка Airsoft Макбаскет Molle Радио Лов Воки Токи Торбичка Отворено Лов Торба J2

DEN 158.00
DEN 198.24

Во форма достапна за нарачката

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите " Wish List ". Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите " Продавница Листа ". Ви благодарам многу. Имајте пријатен шопинг време! Воена Тактичка Airsoft Макбаскет Molle Радио Лов Воки Токи Торбичка Отворено Спортски Шише за Вода Торба Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Високо-квалитетни најлон материјал, водоотпорен анти-корозија, трајни, земајќи ги во предвид удобност, се чувствуваат повеќе мека Molle дизајн, може да биде вчитан во тактички вест, ремени, girdle и друга опрема за да го користите Двојно торбичка може да се одржи светилка, нож или други gadgets,. Клипот на вашиот тактички вест, појас, пакет или други MOLLE компатибилен опрема.
Fastener лента затворање безбедно затвора торбичка за списанието задржување.
Брзо ослободување, брзо ја превчитате.
Мали димензии, лесна за носење, лесно може да се користат Материјали : Најлон Боја : Црна,Темно Каки,Зелена, Големина : (L)20cm * (W)9cm *(H)8cm
Пакет содржи : 1 * Торба Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутерски екран 's резолуција, светлината, контрастот и сл. Ви благодариме за вашето разбирање. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
'

Главните својства

Бренд Име:
Hewolf
Материјал:
Најлон
Тип на спорт:
Лов

Избор на купувачот