100G Про Depilatory Восок Кертриџ Ролна За Топла Depilatory Восок Патрон Грејачи Шанса Отстранување на Влакна Отстранување Алатка 3JU21
Ново

100G Про Depilatory Восок Кертриџ Ролна За Топла Depilatory Восок Патрон Грејачи Шанса Отстранување на Влакна Отстранување Алатка

DEN 191.00
DEN 258.24

Во форма достапна за нарачката


100 G Про Depilatory Восок Кертриџ Ролна За Топла Depilatory Восок Патрон Грејачи Шанса Отстранување на Влакна Отстранување Алатка
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
За отстранување на влакна на сите делови од телото
Развиена за сите типови на кожа
Тежина : 100g
Како да го користите :
Се применуваат пред восок пред нежно во кожата област да се восок
Примени се тркалаат на кертриџ во краток удар на парче нема плетени ленти за покривање на ролери во однос на восок
Примени се тркалаат на восок во текот на делот кој треба да се восок, држи кертриџ во 45 степени агол на кожата и да се применуваат со пријател долго потези
Лента восок исклучи користење на вообичаениот метод за депилација
Се применува по восок soother да се исчисти сите преостанати восок
Пакет Содржина :
1 X Depilatory Восок Кертриџ
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката.
1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена.
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете
Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа.
2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот.
3.Брза испорака во 48 Часа.
4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн.
5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Главните својства

Бренд Име:
popfeel
Број На Модел На:
1 X Depilatory Восок Кертриџ
Тип:
Восок Лента
Количина:
1pc
Тежина:
100g

Избор на купувачот