WolfRule Случај Huawei Чест Магија Покрие Shockproof Силикони Бранеа Стил Случај За Huawei Чест Магија Случај Huawei Магија Fundas
Ново

WolfRule Случај Huawei Чест Магија Покрие Shockproof Силикони Бранеа Стил Случај За Huawei Чест Магија Случај Huawei Магија Fundas

DEN 143.00
DEN 204.00

Во форма достапна за нарачката


Продажба На Точки>>
[ Број на модел ] : За Huawei Чест Магија 5.0 инчен
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
торба

Главните својства

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Мат,Бизнис
Големина:
For Huawei Honor Magic 5.0 inch
Компатибилен:
случај за
Материјал:
Силиконски/TPU/Карбонски Влакна + PC
Стил:
Луксузна/Животната Средина/Едноставен...
дизајн:
Бранеа текстура,Карбонски влакна шема
Функција:
Единствен матичен/голема раце се чувствуваат /против пролизгување
квалитет:
AAAAA+
Попуст:
Контактирајте со нас
боја:
Црна, Сина, Зелена Црвена Сива
Бесплатен превозот :
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Избор на купувачот