Новиот Мини Микро USB-ДИГИТАЛНА-T тјунер ТВ приемник Dongle/Антена ДИГИТАЛНА Т HD Дигитални Мобилни ТВ HDTV Сателитски Приемник за Андроид Телефон
Ново

Новиот Мини Микро USB-ДИГИТАЛНА-T тјунер ТВ приемник Dongle/Антена ДИГИТАЛНА Т HD Дигитални Мобилни ТВ HDTV Сателитски Приемник

DEN 495.00
DEN 650.88

Во форма достапна за нарачката

Спецификација : Текст ДИГИТАЛНА-Т Интерфејс USB 2.0 Сигнал 75 Ohm Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА Антена Текст Добиваат Фреквенција ДИГИТАЛНА-Т : 474 ~ 858 MHz(UHF) Зимските Кодови 1/2, 2/3, 3/4 4/5, 5/6 и 7/8 Guard интервал 1/4,1/8, 1/16 или 1/32 пропусен Опсег 6/7/8 MHz COFDM Режим 2 K, 8 K Антена максимална должина 210mm
ГОЛЕМИНА : 18mm * 7mm * 27mm
Пакет Листа : 1 * Микро USB-ДИГИТАЛНА-Т HD ТВ Тјунер Стап Dongle 1 * Надворешни Текст Антена 1 * англиски јазик Прирачник за Корисникот Нема Оригиналното Пакување

Главните својства

Бренд Име:
CHENJ
Број На Модел На:
сателитски приемник
Висока Дефиниција:
Yes
Тип:
Дигитални
Пакет:
Yes
Со USB Wifi:
Yes

Избор на купувачот