1roll Црна Плетенка Кожа Кабелот Накит Наоди за DIY 3мм 4mm 5mm 6mm
Ново

1roll Црна Плетенка Кожа Кабелот Накит Наоди за DIY 3мм 4mm 5mm 6mm

DEN 565.00
DEN 753.12

Во форма достапна за нарачката


Црна Плетенка Кожа Мозок,
3мм Големина : околу 3мм во пречник, за 8m/ролна.
4mm Големина : за 4mm во дијаметар, за 5m/roll.
5mm Големина : за 5мм во дијаметар, за 4m/ролна.
6mm Големина : за 6mm во дијаметар, околу 3,5 метри/roll.

Главните својства

Големина:
3mm 8m, 4mm 5m, 5mm 4m, 6mm 3m
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
NWIR-N005-01C-4mm
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
78g
Производ Карактеристики:
станот круг
боја:
Црна
Употреба:
Thread & Кабелот
жица големина:
4mm
единица:
1pc
Материјал:
СТП Кожа

Избор на купувачот