Моден Волна Бебе Капа за Девојки Бонбони Боја Еластична Бебе Бебе Beret Капи за Девојки 1-4 Години 1 КОМПЈУТЕР
Ново

Моден Волна Бебе Капа за Девојки Бонбони Боја Еластична Бебе Бебе Beret Капи за Девојки 1-4 Години 1 КОМПЈУТЕР

DEN 162.00
DEN 215.52

Во форма достапна за нарачката


Моден Волна Бебе Капа за Девојки Бонбони Боја Еластична Бебе Бебе Beret Капи за Девојки 1-4 Години 1 КОМПЈУТЕР Шапка Обемот : 46-52cm, укажуваат на тоа одговараат за 1-4 години девојки Материјал : 90% волна,10% акрил, Како што е прирачник мерка,не е 0.5-1cm разлика.

Главните својства

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Волна,Акрилик
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци,13-18 месеци,10-12 месеци
Рака Тип:
Опремени
Број На Модел На:
MS7321
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
Bratyeessi
Шапка турнеја:
46-52cm,еластичен

Избор на купувачот