853AAA BGA топол воздух демонтажа станица BGA rework станица на топол воздух пиштол за лемење железо три-во-едно топол воздух 1270W 1PC
Ново

853AAA BGA топол воздух демонтажа станица BGA rework станица на топол воздух пиштол за лемење железо три-во-едно топол воздух

DEN 7968.00

Во форма достапна за нарачката


853 AAA BGA топол воздух демонтажа станица BGA rework станица на топол воздух пиштол
лемење железо три-во-едно топол воздух 1270 W 1 PC
Сликата покажува :
Descripton :
Машина моќ : 1270 W
Димензии : 320 * 220 * 270mm
Екранот форма : дигитален LED дисплеј
Загрејте област : 120 * 120mm
Се справи со должина : > 100cm
Треска тип : висока моќност увезени греење core
Проток на воздух :
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Главните својства

Бренд Име:
LZHZXY
is_customized:
No
Број На Модел На:
853AAA
Број На Производ:
FL1356
машина моќ:
1270W
Димензии:
320 * 220 * 270mm
екранот форма:
LED Дигитален Дисплеј
Загрејте област:
120 * 120mm
Се Справи Со Должина:
> 100cm
Треска тип:
висока моќност увезени греење core
Проток на воздух:

Избор на купувачот