KNL ХОБИ Vogager Модел TEZ031 авиони модел трупот врежани линија и навртки позиционирање образец го поставите 5
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел TEZ031 авиони модел трупот врежани линија и навртки позиционирање образец го поставите 5

DEN 1316.64

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Алатка За Резерви, Класификација:
Други
Дали постои шопинг водич видео:
no

Избор на купувачот