ZEALLION За iPhone X 5S SE 6S 7 8 Плус Случај Луксузни Ултра Тенок Магнетен Паричникот Флип СТП Кожа Стојат Телефон Случај
Ново

ZEALLION За iPhone X 5S SE 6S 7 8 Плус Случај Луксузни Ултра Тенок Магнетен Паричникот Флип СТП Кожа Стојат Телефон Случај

DEN 121.00
DEN 134.40

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.
Го заштитува вашиот Телефон назад и рамка од Отпечатоци од прсти, Гребнатини, Dusts, Судири И Триење.
Тоа Совршено се совпаѓа со вашиот Телефон форма.
Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.
Тоа е Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои.
Материјал : Кожа СТП
Боја : Црна, Сина, Злато, Злато Се Зголеми, Црвена, Виолетова.
Пакет : 1 x Случај

Главните својства

Материјал:
i5 5S SE, i7 Плус, i6 6S, i6S Плус, i7
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6,iPhone SE,iPhone 7 Плус
Тип:
Паричникот Случај
дизајн:
Обична
Големина:
3333
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Моден
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
ZEALLION
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Состојба:
100% нови
Материјал:
кожа
Земја на Производство:
Кина
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
Пакет:
OPP вреќа

Избор на купувачот