Baja CNC опрема кутија опрема кутија домување три секции 85241
Ново

Baja CNC опрема кутија опрема кутија домување три секции 85241

DEN 4412.00
DEN 4795.20

Во форма достапна за нарачката

Baja CNC опрема кутија опрема кутија домување три секции 85241

Главните својства

боја:
Бела, Црвена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
РК Делови и Accs:
Мотори
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Избор на купувачот