300pcs 18mm Мешани Дрво Снегулка Копчиња Cardmaking Божиќ Копчето Занаети Embellishments За Scrapbooking
Ново

300pcs 18mm Мешани Дрво Снегулка Копчиња Cardmaking Божиќ Копчето Занаети Embellishments За Scrapbooking

DEN 287.52

Во форма достапна за нарачката


300pcs Божиќ Снегулка во Облик на Дрвени Копчиња Со 2 Дупки.
Многу добро се користи за scrapbooking,шиење,украси и други DIY проекти. Големина : Прибл за 18mm Дизајн : Снегулка Форма Со 2 Дупки Дупка Големина : Приближно околу 2,5 mm~3.0 mm Копчето Дебелина : Приближно околу 2,5 mm/pc Боја : Мешани
ПРЕВОЗОТ :
1. Брод за САД преку Epacket со следење на околу 7-14days. Брод за други земји преку Кина Пост Воздух Mail со следење на околу 20-45days!
2. Нарачки обработуваат во рамките на 1 бизнис денови на плаќање проверка.
3. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ние го прифатат плаќање преку Alipay САМО.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена .
ПОВРАТНИ информации :
Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или производи ,ве молиме порака нас и ни дава шанса да им помогне пред да ја напушти која и повратни информации,ние веруваме дека можеме да произведуваат позитивен исход на секоја ситуација и ќе работат напорно за да заработите вашата пофалба.
Ви благодарам многу!!!

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Бренд Име:
Yiasangly
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
P826435
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Обликот:
Хексагонална
Декорација:
Никој
Копчето Материјал:
100%Дрво
КОЛИЧИНА:
300pcs
is_customized:
Yes
боја:
мешани

Избор на купувачот