2017 Персона 3 Cosplay Главните Ликови Момче Училиште униформа cosplay Костим
Ново

2017 Персона 3 Cosplay Главните Ликови Момче Училиште униформа cosplay Костим

DEN 3503.52

Во форма достапна за нарачката


Компоненти :
Топ, Здолниште, Overcoat, Додаток
Главен Материјал :
Единствен Материјал (може да изберете и други материјали треба да се користат. Ве молиме овозможи мини разлика во материјалот се користи и боја.) Ве молиме да обрнете внимание дека избор на боја не е навистина за бои, но за различни стилови. Ве молиме погледнете ги нашите слики подигнати во избор на боја.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Мажите Големина, Жените Големина
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Врвот,Здолништа
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Бренд Име:
MBRAVER
Број На Модел На:
no
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
видеото 3
Компоненти:
Како што е прикажано
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Половина
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
видеото 3

Избор на купувачот