Принцезата кукли, девојки играчки, роденденски подароци 12 заеднички кукли
Ново

Принцезата кукли, девојки играчки, роденденски подароци 12 заеднички кукли

DEN 806.00
DEN 1152.00

Во форма достапна за нарачката

Купувачот е одговорен за тоа.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор. Особено руски пријатели. Се надевам дека ќе може да се разбере. Бразил пријатели ве молиме напишете вашиот Tax ID, кога прави нарачка. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. DHL превозот обично трае 4~7 работни дена.Ве молиме да го пополните вашиот кор ект адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Плаќањето мора да се изврши пред аукција затворени. Ние ќе ги пратите пратката и да се направи одговор на вас како е можно поскоро. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Ако објектот не пристигне во 60 дена, ве молиме контактирајте со нас одеднаш. Qiwi паричник. ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да се минимизира царина ., Улица, Град, Регион и држава. Ако објектот е неисправни кога добивате, ве молиме да се земе слики на неисправни делови и известување нас во рок од 3 дена од денот таа е примена . Webmoney П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Превозот време на Кина Пост Воздух Mail како следново е за вашиот референца : за Да руската Федерација обично трае 30~45 работни дена За САД, Канада обично трае 10~18 работни дена во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 12~20working дена Да се велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 12~25 работни дена во Италија, Бразил обично трае 20~30 работни дена Другите земји обично трае 15~25 работни дена. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ : со кредитна картичка, вклучувајќи виза. Вашиот ALIEXPRESS адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.Обично ние брод стока од Кина Пост Воздух Mail . пари booker.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ : 3. Затоа, вашите Повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и одличен резултат ако се задоволни со нашите производи и услуги. превозот времето е врз основа на различни земјата .ве молиме бидете сигурни дека вашето целосно име и презиме, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. Ние ќе брод замена без дополнителна наплата за вас или да понуди наплата откако ќе се потврди. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање .Ние реле за нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. ве молиме не го отвори спорот без комуникација. Царинската : 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации : 1. Враќање : 1. Увозни давачки, царински и други давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава да знаете дека вашата земја е увоз политика. П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети, што е трговија на големо цена? A : ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Главните својства

Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан Филм,Образовни,Модел
Форма:
1/3
Димензии:
29cm
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
221
Батеријата:
НЕ
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Matryoshka Кукла
Предупредување:
не се под оган
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Тип:
Кукла

Избор на купувачот