luodoll Bjd кукла sd кукла девојка 1 / 4bjd бебе Кукла (слободен очи + бесплатно сочинуваат)
Ново

luodoll Bjd кукла sd кукла девојка 1 / 4bjd бебе Кукла (слободен очи + бесплатно сочинуваат)

DEN 3503.00
DEN 4272.00

Во форма достапна за нарачката

(Внимание : не вклучува облека и обувки,не вклучува перики и чевли) Кукла Големина Висина : 42 CM Главата обемот : и 17,5 СМ Рамо ширина : 7 CM Биста : 16.7 CM Хип : 18 CM Половината : 12.3 CM Метри ширина : 2,2 СМ Нога должина : 5.5 CM

Главните својства

боја:
make up, не се направи до
Тип На Објект:
Кукли
Тип:
Моден Кукла
Тема:
Филм & TV
Пол:
Девојки
Материјал:
Смола
Димензии:
42cm
Бренд Име:
luodoll
Број На Модел На:
01
Карактеристики:
DIY Играчка,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Форма:
1/3

Избор на купувачот